Krásnou cenu útěchy dostanou manželé Durlinovi. Prostřednictvím Šípu se s CK Horizont Travel podívají na ostrov Tenerife.
autor: Šíp/Zdeněk Kvíz    

Podvedení pojedou k moři!

PRAHA - Tak to je happy end! O podivných praktikách firmy Select Destinations, která nabízí pobyty na Kanárech, jsme psali už několikrát.


Deník Šíp - 26.10.2006

Díky Šípu a nabídce cestovní kanceláře Horizont Travel se lidé, kteří se stali obětí podvodníků, přece jen dostanou na vytouženou dovolenou! "Nabízím zdarma pobyt dvěma párům, které se přihlásily Šípu. Chci je přesvědčit, že timeshare může být skvělá dovolená," řekl ředitel Horizontu Richard Saliba.

Jedním z poškozených je Josef Tůma (72). "Vylákali ze mě 25 tisíc za jakési členství v klubu, smlouvu odmítají zrušit," svěřil se Šípu. František Durlin (70) bojuje s firmou Select Destinations už přes rok, nepomohlo ani trestní oznámení. Lidí s podobnou zkušeností je bohužel spousta, jen Sdružení na obranu spotřebitelů jich eviduje přes stovku.

Své o tom ví i Saliba. "Tihle podvodníci nás strašně poškozují. Jako jediní v republice nabízíme skutečný timeshare, tedy doživotní užívání apartmánu kdekoli v zahraničí na několik dní v roce," vysvětlil.

Jakmile však lidé zaslechnou timeshare nebo prezentace, dostanou podle něj strach. Poté co se objevily články a reportáže o podivných cestovkách, zrušilo smlouvu s Horizont Travel několik klientů.

ZUZANA VÁVROVÁ

Kontakt na redakci: vlasta@deniksip.cz
(Do e-mailu uvedte jméno autora,
kterému má být zpráva předána)

REKLAMA

 
 
Copyright VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., 2005, všechna práva vyhrazena. Používáme informační servis ČTK. Informace o inzerci zde.
Publikování nebo šíření obsahu deniksip.cz je bez písemného souhlasu VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., zakázáno.
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. je členem Sekce vydavatelů internetových titulů UVDT.